Hakkımızda

2012 yılında kurumsal bir firmada gayrimenkul sektörüne giriş yapan Hakan İslam tarafından kurulmuş olan firmamız , hali hazırda değerli müşterilerimizin Ankara ve Bodrum’da edinmek istedikleri mülklerin satın alım ve kiralama süreçlerinde hizmet vermektedir.

Hakan İslam Türkiye’de bu sektörde 2. Yılında bir çok başarılı satış ve kiralamaya imzasını atmış , Azerbaycan’da yine kurumsal bir gayrimenkul firmasında kariyerine Broker olarak devam etmiştir. Azerbaycan’da hizmet verdiği bu sürede bir çok Azerbaycan vatandaşı olan müşterisine, Ankara ve Bodrum ‘da mülk edinimi süreçlerini yönetmiş , bu süreçte 100’den fazla gayrimenkulü Yabancı ve Azerbaycan vatandaşı müşterileri ile buluşturmuştur.

Firmamız Yatırımcı müşterimizin Türkiye’de edinmek istedikleri mülklerin detaylı analizini ve ihtiyaçlarına en uygun gayrimenkulün çalışmasını yapmakta bunun yanısıra tapu devri, Türkiye vatandaşlığı gibi konularda da hizmet sunmaktadır. Sizler de bu avantajlı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN


İlanları Karşılaştır

Karşılaştır