Vatandaşlık Başvurusu

  • 0

Vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için 19.09.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan kararla yabancıların konut alabilmesi için gerekli tutar 250.000 USD’ydi. 12 Nisan’da toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’ndan çıkan kararlara göre Türk Vatandaşlığı’na geçişte bazı düzenlemeler yapılması kararlaştırıldı.400 bin Amerikan doları veya karşılığı döviz tutarında taşınmazı tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın alanlar Cumhurbaşkanı kararı ile Türk vatandaşlığı kazanabilecek.

Proje Tanıtma Gezisi

Yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı alma konusunda uzman ekibimiz, müşteri özelliklerine uygun portföyleri sıralar ve mülke götürerek inceleme fırsatı sunar.

Mülk Satın Alma
Size uygun olacak en iyi mülkleri sunuyor ve vatandaşlık sürecini deneyimli ekibimizle birlikte keyifli bir sürece çeviriyoruz.

Vatandaşlık Başvurusu
Vatandaşlık başvurunuz süresince deneyimli şirket avukatlarımızla birlikte sizlere yasal destek veriyoruz. KW Hakan islam uzman kadrosu ile başvuru süreci çok kolay ilerliyor.

Türk Pasaportu Alma
Başvuru sahibinin aile üyesi sayısına, belgelerine ve iş yoğunluğuna bağlı olarak 30-60 gün arası süren pasaport alma sürecinizde ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır